Samsung Galaxy Alpha

Publikuar nga samsung galaxy alpha: 2017-09-16 01:01:38 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

shitet samsung galaxy alpha , telefon me super parametra dhe shune fin , me shenja normale perdorimi model 32 gb , octa core , super gjendje funksionale , asnjehere i hapur ne servis ,
Çmimi:

170 LEK   190 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Alpha

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt