Samsung Galaxy J5 2016

Publikuar nga Samsung: 2017-09-17 13:02:49 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

Samsung J5 2016 ne gjendje perfekte pa asnje shenje perdorimi shoqerohet me kutin e vet dhe aksesoret origjinal Plus kelluf.Blere tek shpresa ka akoma 1 vit e gjysem Garanci.Shitet ose ndrohet me A3 2017(.i Zi.).
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt