Samsung Galaxy J5 2016 (Shitet ose Nderrohet)

Publikuar nga Samsung: 2017-09-14 01:01:48 from Shqipëria 140

Detajet e reklamës

Samsung J5 2016 ne gjendje perfekte pa asnje shenje perdorimi shoqerohet me kutin e vet dhe aksesoret origjinal Plus kelluf.Blere tek shpresa ka akoma 1 vit e gjysem Garanci.Shitet ose ndrohet me A3 2017.
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt