Samsung Galaxy J7 Pro 2017

Publikuar nga Fredi: 2017-09-15 01:01:49 from Shqipëria 127

Detajet e reklamës

Shitet ose ndrroet galaxy j7 pro 2017 1muj i perdor me kutin aksesoret e vet dhe flet garancie 1 vjecare version europian ngjyr e vecant shum e bukur shitet 35.000 lek i padiskutueshem,ka opsjonin qe mund ta perdoresh me 2 viber whatsap fcb dhe messanger.Tel ose sms viber whatsap 0675545342
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt