SAMSUNG Galaxy NOTE 4 (Gjendje PERFEKTE!)

Publikuar nga Kristi: 2017-09-15 13:02:43 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 4 i ZI, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Eshte ne gjendje PERFEKTE, pa shenja perdorimi, ekrani i ruajtur me xham gjith kohes!
Gjithashtu vjen me karikuesin dhe fishen origjinale

Telefoni eshte versioni me memorje 32 GB!
Nje nga telefonat me te suksesshem,nga te vetmit qe mban 2 dit bateri!
Me ekran Super Amoled 5.7 inch te madh perdoret gjithashtu me laps
Telefoni eshte shume i shpejt procesor quad core 2.7 me 3 GB RAM!!
Me sistem android te fundit ne 6!

Detajet: Ekran 5.7 inch,Procesor Quad Core 2.7 ghz me 3 GB RAM DDR3,
Kamer 16 MP dhe 3.7 ajo perpara,Memorje 32 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Çmimi:

219 EUR   339 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt