SAMSUNG Galaxy NOTE 5 Gjendje PERFEKTE

Publikuar nga Kristi: 2017-09-17 13:02:28 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 5 Gold, origjinal me sistem android
Version Amerikan ,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, ASNJE SHENJE PERDORIMi!
Gjithashtu vjen me karikuesin dhe fishen origjinale

Per ato qe nuk e njohin Note 5 eshte cilesuar si telefoni i vitit 2015
Nje nga telefonat me te suksesshem,nga te vetmit qe mban 2 dit bateri!
Me ekran Super Amoled 5.7 inch te madh perdoret gjithashtu me laps.
Me sistem android te fundit ne 7.0.

Detajet: Ekran 5.7 inch,Procesor Octa core 2.1 Ghz me 4 GB RAM DDR3,
Kamer 16 MP dhe 5 ajo perpara,Memorje 32 GB

Cel. : 0697685926 vodafone club
Çmimi:

289 EUR   559 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt