SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE, Gjendje Shume Te Mire

Publikuar nga Kristi: 2017-09-17 13:02:34 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE Edge, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Eshte ne gjendje shume te mire, gati perfekte.
Ekrani ne gjendje shume te mire.
Vjen me karikues dhe fish.

Telefoni eshte versioni me memorje 32 GB!
Nje nga telefonat me te suksesshem,nga te vetmit qe mban 2 dit bateri!
Me ekran Super Amoled 5.7 inch te madh perdoret gjithashtu me laps
Telefoni eshte shume i shpejt procesor quad core 2.7 me 3 GB RAM!!
Me sistem android te fundit 6.0.1 Marshmallow!

Detajet: Ekran 5.7 inch,Procesor Quad Core 2.7 ghz me 3 GB RAM DDR3,
Kamer 16 MP dhe 3.7 ajo perpara,Memorje 32 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Çmimi:

239 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note Edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt