SAMSUNG GALAXY S4

Publikuar nga Galaxy S4: 2017-09-14 13:02:43 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Shitet Galaxy S4 I9500
Kamera para dhe valet nuk punojne mire, Cdo gje tjeter si ekrani,touchi etj punojne. Rregullohet nese deshironi por kam cel tjeter prandaj e shes me kete cmim.
Cel/Whatsapp :+355 68 50 79079
Çmimi:

8 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt