Samsung Galaxy S4 LTE advanced Black Edition 2015

Publikuar nga Samsung: 2018-07-22 13:02:36 from Shqipëria 108

Detajet e reklamës

Shitet Samsung Galaxy S4 Black Edition i prodhuar ne 2015...eshte telefon limited edition (jasht serie) me parametra profesional..android 5.1 dhe procesor 2.3 Ghz jo 1.9 Ghz si te tjeret dhe memorie 16 Giga..ngjyra i zi + gold ..shume i shpejte dhe i vecante..eshte prodhuar per kompanin Huyndai ne Kore..eshte si i ri me pak shenja perdorimi...shoqerohet me karikues..pak i diskutueshem
Çmimi:

9 900 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt