SAMSUNG GALAXY S5 VERIZON SI I RI 3MUAJ GARANCI

Publikuar nga IPHONE: 2017-09-13 13:02:05 from Shqipëria 132

Detajet e reklamës

TELDFONI NE GJENDJE PERFEKTE SI I RI
I MBAJTUR NGA 1 PERSON
INTERNET 4G LTE
NGJYRA I ZI
ME FINGERPRINT
SHOQEROHET ME KARIKUES COVER DHE XHAM MBROJTES
GARANCIA 3 MUAJ PER CDO DIFEKT OSE PROBLEM
DYQANI NDODHET TEK ISH BLLOKU BLV. GJERGJ FISHTA NGJITUR ME RIVALDI WATCHES "AUTHORIZED SERVICE"
Çmimi:

185 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt