SAMSUNG GALAXY S6 32GB gold pa dallim nga i riu

Publikuar nga @telefona_celulare: 2018-06-17 13:02:49 from Shqipëria 146

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S6 32GB gold platinum ngjyra me e bukur, telefoni eshte shum pak i perdorur dhe eshte perdorur per merak nuk ka asnje pike apo shenje perdorimi eshte si i ri 10/10. Telefoni nuk eshte hapur asnjehere ne servis. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 19.000 leke te reja. Mundesi nderrimi. Na ndiqni ne instagram @telefona_celulare per me shume oferta. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt