SAMSUNG GALAXY S6 Edge Europian perfekte ne kuti

Publikuar nga S6 Edge: 2017-09-13 13:02:18 from Shqipëria 108

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge i bardhe (white pearl) ngjyre shum e bukur model europian SM-G925F modeli me i mire ne treg me 4G/LTE+. Telefoni eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje shum te mire pa gervishtje apo demtime dhe vjen i shoqeruar me kutine orgjinale me imei te telefonit bashke me te gjith aksesoret orgjinal karikuesin fast charger kufjet dhe nje gomine mbrojtese. Shitet me nje cmim okazion prej 33.000 leke te reja i Padiskutueshem. Vetem shitet nuk nderrohet. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt