SAMSUNG GALAXY S6 Edge gjendje si i Ri 10/10

Publikuar nga Ardi: 2018-03-01 13:03:21 from Shqipëria 133

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB black saphire ngjyra me e bukur model SM-G925i modeli internacional me 2G, 3G, 4G/LTE qe merr cdo update ne menyre automatike, eshte pak i perdorur dhe eshte ne gjendje te shkelqyer i pahapur asnjeher ne servis dhe JO i ricikluar dhe vjen me versionin me te fundit android 7.0. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 28.000 leke te reja i padiskutueshem. Mundesi nderrimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt