SAMSUNG GALAXY S6 Edge i bardhe Europian ne kuti

Publikuar nga S6 Edge: 2017-09-16 01:02:13 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB i bardhe (pearl white) shum i bukur model Europian SM-G925F modeli me i mire ne treg me 4G/LTE+ qe funksionon ne menyre perfekte ktu tek ne dhe jo si ato te amerikes apo azise qe kan probleme nga me te ndryshmet me valet dhe me 4G. Telefoni eshte i perdoru por ne gjendje perfekte shum i mbajtur, dhe shoqerohet me kutine Orgjinale te tijen me imei te telefonit me librat perkates si dhe me karikuesin Orgjinal Fast Charger si dhe nje gomine mbrojtese. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim okazion prej vetem 32.000 leke te reja i Padiskutueshem. Mundesi nderrimi vetem me iphone 6 qe te jete ne gjendje perfekte i pahapur ne servis dhe me aksesoret orgjinal. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt