SAMSUNG Galaxy S6 (Gjendje shume te mire)

Publikuar nga Kristi: 2017-09-17 13:02:31 from Shqipëria 128

Detajet e reklamës

Shitet SAMSUNG Galaxy S6 Bardhe ,origjinal me sistem android
,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, Ekrani perfekt
vjen se bashku me fish, karikues te gjitha origjinale

Me ekran super te qarta dhe me ngjyra shume te bukura me densitet 577 ppi
Nje nga telefonat me fuqishem ne treg me procesor octa core 2.1 ghz dhe 3 gb Ram
Me sistemin me te fundit ne treg android 7

Detajet: Ekran 5.1 inch,Procesor Octa Core 2.1 ghz me 3 GB RAM DDR3,
Kamer 16 MP dhe 5 ajo perpara,Memorje 32 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926 vodafone club
Çmimi:

229 EUR   329 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt