SAMSUNG GALAXY S6 Si i Ri 10/10 me GARANCI

Publikuar nga Galaxy S6: 2017-10-16 01:01:07 from Shqipëria 149

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S6 white pearl 32GB memori 3GB Ram, model SM-G920A me 4G/LTE shum pak i perdorur pa piken apo shenjen me te vogel te perdorimit i pahapur asnjeher ne servis, me cdo pjese te tijen orgjinale dhe ne gjendje te re, ky eshte telefon personal jo telefon servisi qe nuk i dihet prejardhja, telefonin e jap me garanci te plote per cfardo lloj problemi. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet per arsye se kam blere s7 edge. Shitet me nje cmim okaziion prej 26.000 leke te reja i padiskutueshem. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

26 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt