SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR

Publikuar nga GERMAN COMPUTERS: 2017-08-12 01:00:47 from Shqipëria 284

Detajet e reklamës

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 369 EU
Specifikimet Teknike:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge-7945.php

Cmimi 369 eu

✨Produktet jane ne gjendje perfekte, TE PA PERDORUR✨.
Tel jane ORGJINALE dhe te zhbllokuara nga fabrika.
Shoqerohen me fature te rregullt dhe garanci
SASI E LIMITUAR

🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Çmimi:

369 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7 Edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt