SAMSUNG Galaxy S7 (I RI NE KUTI!)

Publikuar nga Kristi: 2018-02-13 13:02:50 from Shqipëria 118

Detajet e reklamës

Shitet SAMSUNG GALAXY S7 I ZI, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Telefoni eshte I RI NE KUTi. Asnjehere i perdorur.
Vjen me te gjithe aksesoret origjinal.

Telefoni eshte shume i shpejte, pergjigjet per gjithcka pa ngecje.
Me ekran Super Amoled 5.1 inch te madh perdoret gjithashtu me laps.
Me sistem android te fundit ne 7.0.

Detajet: Ekran 5.1 inch,Procesor Octa core 2.3 Ghz me 4 GB RAM DDR3,
Kamer 12 MP dhe 5 ajo perpara,Memorje 32 GB

Cel. : 0697685926 vodafone club
Çmimi:

329 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt