SAMSUNG GALAXY S8 Plus i zi Europian si i Ri kuti

Publikuar nga Galxy S8 plus: 2017-09-15 01:01:54 from Shqipëria 125

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S8 Plus 64GB i zi (midnight black) model Europian SM-G955F modeli me i mire dhe eshte ne gjendje te re pa piken apo shenjen me minimale te perdorimit eshte sikur dita e pare qe ka dal nga kutia. Telefoni shoqerohet me kutine orgjinale dhe cdo aksesor te tijin orgjinal thuajse te paperdorur. Telefoni shitet me nje cmim okazion prej 80.000 leke te reja. Mundesi nderrimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S8 Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt