Samsung galaxy tab S3

Publikuar nga Samsung: 2017-09-15 01:01:52 from Shqipëria 139

Detajet e reklamës

Shes samsung gallaxy s3 tab ne gjendje shum te mire pa asnje gervishtje me karikus orgjinal dhe mbrojetese me mbyllje!
Me marveshje!

Tel:+355697654444
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt