Samsung J1 Ace

Publikuar nga Edi: 2017-09-13 13:02:26 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Shes telefon celurare Samsung Galaxy J1 Ace ne gjendje perfekte. Nuk ka asnje gervishtje dhe eshte mbajtur gjithmone ne kellef. Eshte si i ri, 6 muaj i perdorur. Telefoni shoqerohet me dy kellefe mbrojtes sidhe 1 karte memorje 4 GB falas. E shes sepse dua te blej nje tjeter. Cmimi 70 mij lek te vjetra ose 50 euro. Edi 0685291422
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Kurbin
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J1

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt