Samsung J1 mini

Publikuar nga Ariel: 2017-11-05 01:01:38 from Shqipëria 240

Detajet e reklamës

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, eshte me dy karta dhe pa asnje gervishje.. Shitet per arsye mos perdorimi.
Çmimi:

7 000 LEK   8 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J1

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt