Samsung J7 2016

Publikuar nga J7: 2017-09-14 01:01:46 from Shqipëria 144

Detajet e reklamës


Shitet J7 2016 me gervishtje te vogla anesore i mbajtur me xham mbrojtes dhe shoqerohet me karikues oregjinal . Modeli europian J510FN
Perfekt ne perdorim dhe bateria e cila zgjat jashtzakonisht shume .
Cmimi i pa diskutueshem 240 mije lek

Per me shume pyetje viber / whatsapp
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt