samsung j7 prime

Publikuar nga valentino anthonini: 2018-02-01 01:02:32 from Shqipëria 135

Detajet e reklamës

TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme

OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon

Artikujt që ofrojmë për shitje:

JO KODI JO SWAP
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Bulqizë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: samsung j7 prime

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt