Samsung S3 neo

Publikuar nga edi: 2018-08-20 13:03:45 from Shqipëria 145

Detajet e reklamës

Samsung S3 neo 16gb 1,5 ram gjendje 9/10 shoqerohet me karikues gomine dhe xham mbojtes.garancia 1 muaj.per me shume kaloni nga dyqani qe ndodhet tek rruga mine peza perballe hotel tafaj.cmim i 80 mije lek
Çmimi:

7 200 LEK   8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: I9300I Galaxy S3 Neo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt