Samsung S5 G900V gjendje perfekte

Publikuar nga Shpetim: 2017-09-15 13:02:29 from Shqipëria 115

Detajet e reklamës

Shes Samsung S5 shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mbajtur. Telefoni eshte i pa hapur asnjeher ne servis.
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt