SAMSUNG S5 TIRANE

Publikuar nga s5: 2017-10-22 13:02:00 from Shqipëria 188

Detajet e reklamës

i ri SAMSUNG S5 TIRANE..... 200 mij lek...ngjyra e bardhe dhe e zeze ..............ekrani 5.1 inç..........memoria 16 gb.........ram 2gb...........procesori quadcore 2.5 ghz........kamera 16 megapixel 4k video teknologjia me e mir per momentin..................cmimi i padiskutushem
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt