Samsung S6 edge plus 64 GB + Wireless charger

Publikuar nga Florjan: 2017-09-16 13:02:03 from Shqipëria 115

Detajet e reklamës

Shes telefon S6 edge plus ne gjendie perfekte.Karikues origjinal si dhe wireless charger dhe kase.
Çmimi:

420 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge+

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt