samsung s6 shum i paster pothuajse i ri.

Publikuar nga samsung s6: 2017-10-25 01:01:28 from Shqipëria 147

Detajet e reklamës

shes samsung s6 i bardhe shum i paster sic e shihni dhe ne foto ,telefoni eshte i erdhur nga Australia ka problem me valet kap shum pak dhe i heq.cmim pak i diskutushem.
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt