Samsung S7 Edge

Publikuar nga Iphone: 2017-07-25 01:00:38 from Shqipëria 290

Detajet e reklamës

Samsung galaxy s7 edge per pjes ekran me xham te thyer dhe qark....Samsung s5 per pjes qark dhe pjes tjera...iphone 5s i zi i paster ekrani dhe kasat..me icloud ===>60 mij...i bardhi ka ekranin e paster kasat nuk i ka te pastra...40 mij..kemi dhe telefona te tjer si iphone 4s 5 5s 6 6s...samsung s3 s4 s5 s6 note 3 note 4 note 5 htc m7 m8 nexus 4 nexus 5 lenovo sony xperia. Etj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7 Edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt