Sharan benzin gaz 6+1

Publikuar nga Sharan: 2018-06-11 13:01:31 from Shqipëria 92

Detajet e reklamës

Shitet sharani benzin gaz viti 2002 [eru 4] 6+1vende ne gjendje te shkelqyer. Makina ka 1vit qe ka ardhur nga gjermania dhe eshte perdrur shum pak per nevoja familjare .Dokumenta te paguara makina eshte shume e paster pa asnje gervishtje sic shifet dhe ne foto nga ana xhenerike mund ta kontrolloni ne servisin me te besuar tuajin. Lutem te telefonojne vetem te interesuarit jo kureshtaret.
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Sharan

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt