Shes Ap 2+1 Rr. Karl Gega, Tirane - Prane Stacionit Te - Tirane

Publikuar nga 0682021276 2017-06-21 07:50:53 from Shqipëria 216

Detajet e reklamës

Apartamenti 2 dhoma, soxhorno, aneks dhe banjo me drite direkte, ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ekzistues, te rikonstruktuar teresisht.
Apartamenti disponon nje ngrohje diellore per uje te ngrohte free. Orientimi lindje juge dhe veri perendim.
Ekziston mundesia per ndertimin e nje papafingo.
Cmimi 79 500 € i diskutueshem.

Kembehet me apartament ne Tiranen e Re.

  • Pagesa: 79,500 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga karl gega

  • Lexime: 109 here
  • Mobilimi: E Mobiluar

  • Ambienti: 2+1

  • Siperfaqa: 90

  • Kati: 5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt