Shes Apartament 2+1 Me Sip 151 M2 - Shkoder

Publikuar nga 0672173140 2017-06-21 08:11:20 from Shqipëria 147

Detajet e reklamës

shitet apartament me sip 151 m2 ne zonen pazar i vjeter pran bar bixhistenit apartamenti ndollet ne katin e 8 me pamje nga liqeni dhe nga rruga kryesore, perbehet nga dy dhoma gjumi sallon guzhin dy banjo dhe ballkon te mall. cmimi i shitjes: 400euro/m2 ( i diskutushem) per me shum info kontaktoni ne nr 0672173140 e-mail [email protected]

  • Pagesa: 400

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Shkoder

  • Adresa: bar bixhisteni

  • Lexime: 618 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt