Shes Apartament - Tirane

Publikuar nga 0685739160 2017-06-21 07:52:39 from Shqipëria 182

Detajet e reklamës

ME HIPOTEK 2 dhoma 1 guzhine 73,1 m .. Me pamje nga 2 anet e rruges ..Prane Ambulances lagjes 10. ...(. Plus nje ballkon dhe banjo 22 m e pa hipotekuar)...

  • Pagesa: 60,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Bajram Curri

  • Lexime: 315 here
  • Mobilimi: Bosh

  • Ambienti: 2+1

  • Siperfaqa: 73

  • Kati: 1

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt