Shes .apartament - Tirane

Publikuar nga 0697857892 2017-07-13 01:03:26 from Shqipëria 210

Detajet e reklamës

Shes apartament ne Tirane rruga e elbasanit prane fakultetit ekonomik ,2dhoma gjumi 2 ballkone 2 banjo, soxhorno e madhe , korridor I bollshem,apartamenti ndricohet gjate gjithe dites nga Drita natyrale e diellit I ngrohte ne dimer dhe I fresket ne Vere ,ndodhet prane parkut kombetar te tiranes Kati I 3 me ashensor ,uje dhe Drita 24ore

  • Pagesa: 120,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga elbasanit prane fakultetit ekonomik

  • Lexime: 9 here
  • Mobilimi: Pjeserisht

  • Ambienti: 2+1

  • Siperfaqa: 114

  • Kati: 3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt