Shes Apartamente Dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),kamez. - Tirane

Publikuar nga 2017-06-21 08:10:36 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjecare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, system ngrohje, dritare dopioxham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.
Cmimi:
Apartamentet: 370 euro/m2.
Dyqane: 1300 - 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro

  • Pagesa: 0

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Kamez,Bulevardi Blu

  • Lexime: 476 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt