Shes biznes Lavazh OKAZIIIOOONNN

Publikuar nga Arditi.Tr: 2018-02-02 13:03:39 from Shqipëria 271

Detajet e reklamës

Shitet biznesi lavazh
Lavazhi ka te gjitha paisjet e nevojshme dhe funksionale
Lavazhi esht i mbyllur
Lavazhi funksionon me pus
Ujrat e shkarkimeve sipas rregullores me kanalizime
Vendi monitorohet si jasht si brenda me sistem kamerash 24or plus lavazhi ka zyr vende tapetash poma tre gazore

Me 3 korsi

Ka nje qera mujore prej 210 milekesh te vjetra dhe 10 - 20 milek te vjetra drita afrofe
Siperfaqja esht 250 metra brenda dhe 200 jasht qe mund te perdoret per parking

Lavazhi ka pun te mjaftueshme dhe shum i sukseshem me kontrata me kompanit
Ju lutem vetem bleres serjoz dhe telefonata serjoze .

Nr kontaktit :‭. 069 687 5707‬

Ju Mirpresim
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt