Shes / Ndroj Fiat Bravo benzin+gaz

Publikuar nga 2017-09-16 01:00:30 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Shitet Fiat Bravo model 2010 .
Motor 1.4 T-Jet Benzine+Gaz.
Konsumi 500 Leke/100km
Kambio manuale 6+1 marsha.
Goma michelin te reja.
Disqe sport 17".
Clima . mp3 Bluetooth , Usb . Komanda ne timon. Komanda Vocale.
Vaj filtra te ndruar "Benzine dhe Gazi" ,
Ferrotat dhe disqet e frenimit e reja. Sensore Parkimi.
Impianti Gazit Lovato "Sistem me Vaj"

Letrat deri ne qershor te 2018.
Shitet 5.500 euro cash
Ose ndrohet plus minus diferenca sipas makines
Tel. 069 20 310 81
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt