Shes Samsung Galaxy J2

Publikuar nga Aleksander: 2017-10-08 01:01:48 from Shqipëria 237

Detajet e reklamës

Shes Samsung Galaxy J2. Telefoni esht origjinal ngjyr gold, i perdorur vetem 1 muaj. I pajisur me xham mbrojtes ne ekranin perball dhe me kapak ne anen e pasme. Shitet 150 mij lek ( te vjetra) ne qytetin e Vlores
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J2

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt