SHES Samsung s7 edge versioni europian

Publikuar nga S7 edge: 2018-01-14 13:01:28 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Shes samsung s7 edge versioni europian ne gjendje shume te mire vetem ka nje krisje te vogel te xhamit,dhe kjo nuk te pengon fare ne perdorim.Telefoni nuk ka asnje gervishje pervec krisjes se vogel te xhamit.
Çmimi:

349 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7 Edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt