Shes Shtepi 1 Kateshe Ne Kamez - Tirane

Publikuar nga 00355695291520 2017-06-21 07:50:57 from Shqipëria 269

Detajet e reklamës

SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR NE VITIN 2013 DHE KA PERRETH 500 M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA KANE HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE NDERTUAR ME KOLLONA-THEMELE PER 4 KAT.SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE MOBILUAR NE MENYRE MODERNE.SHTEPIA KA DY DHOMA GJUMI,SALLON NDENJE,KUZHINE,DY BANJO, TRE BALLKONE,VERANDE,DEPO MATERIALESH,BODRUM.PAMJET E SHTEPISE JANE L-J-P.SIPERFAQJA ESHTE 130 M2,CMIMI 70000 EURO.

  • Pagesa: 70,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: KAMEZ

  • Lexime: 95 here
  • Mobilimi: E Mobiluar

  • Ambienti: 3+1

  • Siperfaqa: 130

  • Kati: 1

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt