Shes Shtepi 2 Kateshe Ne Rrugen Azem Hajdari - Tirane

Publikuar nga 0686717457 2017-06-21 08:11:36 from Shqipëria 172

Detajet e reklamës

Shes shtepi 2 kateshe ne rrugen Azem Hajdari 100 m siper shkolles Elez Isuf Ndreu. Siperfaqja e shtepise eshte 120 m2, + 500 m2 truall .I gjithi i restauruar muajt e fundit,me banjo te kompletuara me mobilje moderne dhe pllaka ,instalime elektrike dhe hidraulike te reja ,.i gjithe investimi bashke me cmimin e blerjes ka shkuar mbi 70000 Euro por per arsye emigrimi shtepia shitet me kete cmim okazion. Jeni te mirepritur te kontaktoni ne adresen me poshte .Cmimi i negociueshem

kontakt: [email protected]
Tirane Azem Hajdari ,Bathore 0686717457 Cmimi 70000 euro

  • Pagesa: 70,000

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Azem Hajdari

  • Lexime: 781 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt