Shitet A CLAS 2007

Publikuar nga Redi: 2018-01-18 01:00:41 from Shqipëria 254

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje te mire si motorrike dhe zhenerike . Dokumenta te sapo paguara per 1 Vit .
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: А-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 180

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt