Shitet Apartament 1+1 - Sarande

Publikuar nga +355 67 22 23 245 2017-06-21 08:10:05 from Shqipëria 289

Detajet e reklamës

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese 7-kateshe dhe vetem 100 metra larg detit. Ka nje siperfaqe prej 70 m2. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e duhur.

Per me shume informacion mund te kontaktoni:
E-mail: [email protected]
Tel:0672223245

  • Pagesa: 39,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Sarande

  • Adresa: Rruga Butrinti

  • Lexime: 222 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt