Shitet Apartament 1+1 Tek Ish Blloku - Tirane

Publikuar nga 00355 2017-06-21 08:11:27 from Shqipëria 253

Detajet e reklamës

Shitet apartament 1+1 tek ish Blloku tek pallati i pingulit. Hyrja eshte ne katin e dyte dhe e ka siperfaqen 70 m². Gjithashtu ka ballkon dhe eshte e rregulluar me cmim 1700 euro m² i diskutueshem.

Numer kontakti: 068 23 76 595

  • Pagesa: 1,700

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Brigada 8

  • Lexime: 465 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt