Shitet Apartament 2+1 Tek Prokuroria - Tirane

Publikuar nga 00355 2017-06-21 08:11:31 from Shqipëria 318

Detajet e reklamës

Shitet apartament 2+1 tek Prokuroria, ne katin e trete te nje ndertese. Hyrja e ka siperfaqen 104 m² dhe cmimi eshte 900 euro m² i diskutueshem.

Numer kontakti: 068 28 12 048

  • Pagesa: 900

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Haxhi Dalliu

  • Lexime: 467 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt