Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Bardhyl - Tirane

Publikuar nga 00355 2017-06-21 08:11:12 from Shqipëria 157

Detajet e reklamës

Shitet apartament 2+1 tek rruga Bardhyl, tek tregu. Hyrja me siperfaqe 81 m² ndodhet ne katin e peste dhe eshte totalisht e rregulluar dhe e mobiluar. Cmimi eshte 63000 euro.

Numer kontakti: 069 23 37 703

  • Pagesa: 63,000

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Bardhyl

  • Lexime: 726 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt