Shitet Apartament Sip 88 M2 - Shkoder

Publikuar nga +355682052992, +355675374190 2017-06-21 07:52:16 from Shqipëria 228

Detajet e reklamës

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 88 m2.Apartamenti eshte i ri dhe ndodhet afer stadiumit.
Adresa: Rr. Isuf Sokoli. Shkoder


KONTAKT CITYHOME

Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder

Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

  • Pagesa: 39,600 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Shkoder

  • Adresa: Rr. Isuf Sokoli

  • Lexime: 35 here
  • Mobilimi: Bosh

  • Ambienti: 1+1

  • Siperfaqa: 88

  • Kati: 2

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt