Shitet dyqan tek shkolla e Baletit - Tirane

Publikuar nga 00355 2017-06-21 08:47:28 from Shqipëria 198

Detajet e reklamës

Shitet dyqan me siperfaqe 54 m² tek shkolla e Baletit , buze rruge. Aktualisht funksionon si bar-kafe por eshte i pershtatshem edhe per aktivitete te tjera private . Shitet per arsye emigrimi dhe cmimi eshte 2000 euro m² i diskutueshem.

Numer kontakti : 069 22 34 313

  • Pagesa: 2,000

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Elbasanit

  • Lexime: 736 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt