Shitet Dyqan - Tirane

Publikuar nga 0698727256 2017-06-21 13:56:58 from Shqipëria 196

Detajet e reklamës

32 m/k , i shtruar me pllaka , me tualet , me lavaman edhe kondicioner .
  • Pagesa: 3,500 Euro

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaza e re

  • Lexime: 1 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt